کتابخانه مرکزی
۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
1397/09/28
تجليل از پژوهشگران نمونه دانشگاهي و استاني دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم پزشكي شهركرد از برگزاري همايش گراميداشت هفته پژوهش در اين دانشگاه و تجليل از پژوهشگران برتر استاني و دانشگاهي خبر داد.
دكتر سيد كمال صولتي افزود: همچنين در اين همايش وضعيت دانشگاه در حوزه تحقيقات و فناوري تشريح و ضمن بيان نيازها و مطالبات تعدادي از پژوهشگران به نمايندگي از پژوهشگران دانشگاه از محققين برتر تجليل بعمل آمد.
به گفته وي، در گروه علوم پايه از دانشكده هاي پزشكي و فناوري هاي نوين و هيات علمي پژوهشي از دكتر سيد عباس ميرزايي، دكتر زهرا لري گوئيني و دكتر فاطمه الهيان تجليل بعمل آمد.
وي افزود: از گروه علوم باليني از دانشكده هاي پزشكي و دندانپزشكي نيز از دكتر ناهيد جيواد ، دكتر حوري وش قادري و دكتر ليلا محمودنيا تجليل بعمل آمد.
وي اظهار داشت: سارا شهبازي و دكتر مسعود لطفي زاده نيز به ترتيب از دانشكده هاي پرستاري و مامايي شهركرد و بروجن و دانشكده هاي بهداشت و پيراپزشكي تجليل شدند.
دكتر صولتي گفت: دكتر مهدي قطره نيز بعنوان محقق برگزيده جوان و سعيد حيدري سورشجاني ، امين سلطاني و شهربانو پرچمي بعنوان كارشناسان محقق برتر از ديگر تجليل شدگان اين همايش بودند.
وي افزود: علي نوري در مقطع كارشناسي ارشد، رضا حيدري در مقطع كارشناسي و فاطمه خالدي سردشتي در مقطع پزشكي بعنوان دانشجويان محقق برگزيده مورد تجليل قرار گرفتند.
به گفته، در حوزه مقالات برتر نيز از دكتر هاجر يعقوبي تجليل بعمل آمد.
دكتر صولتي گفت: دكتر حسين اميني خويي و دكتر اسفنديار حيدريان نيز از ديگر تجليل شدگان اين همايش بودند.
معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم پزشكي شهركرد افزود: همچنين دكتر كورش اشرفي و فاطمه آزدگان دهكردي به ترتيب بعنوان فناور برتر استاني و دانشجوي برتر استاني معرفي و مورد تجليل قرار گرفتند.
گفتني است، همايش گراميداشت هفته پژوهش و فن آوري در بيست و هفتمين روز از آذرماه 97، با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، معاونين تحقيقات و فناوري، فرهنگي و دانشجويي، اجتماعي و اعضاي هيات علمي دانشگاه، دانشجويان و كاركنان در سالن اجتماعات مجتمع رحمتيه دانشگاه برگزار شد.
تعداد بازدید:
27
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس : شهركرد، مجتمع آموزشي رحمتيه ، دانشكده پرستاري ، طبقه همكف
كدپستي :8813833435           تلفن :33333226-038
                   دور نگار :33333226-038
                      centlib@skums.ac.ir    
https://centlib.skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/06/04
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal