کتابخانه مرکزی
۱۴۰۰/۹/۱۰
پرسش هاي متداول

موارد زیر پرسش های متداولی است که مکرر توسط مراجعان کتابخانه پرسیده می شود. برای پاسخ به پرسش هایی که در این قسمت نیامده است به بخش های مختلف وب سایت مراجعه کنید یا پرسش های خود را به پست الکترونیک کتابخانه (centlib@skums.ac.ir) ارسال نمائید.

1- آیا مستقیما به قفسه های کتاب دسترسی دارم؟

بله، کتابخانه به صورت قفسه باز اداره می شود و کاربران مستقیما می توانند به منابع دسترسی داشته باشند.

2- شرایط عضویت برای دانشجویان دانشگاه چگونه است؟

دانشجویان با مراجعه به کتابخانه های تابعه دانشگاه علوم پزشکی و ارائه کارت دانشجویی، فرم مربوط به عضویت کتابخانه را دریافت نموده و پس از تکمیل همه ی قسمت های آن، به بخش امانت کتابخانه تحویل نمائید تا فرآیند عضویت توسط کتابدار انجام گردد. پس از عضویت، دانشجو با مراجعه به وب سایت کتابخانه از قسمت ورود باید با وارد نمودن نام کاربری(شماره دانشجویی) و رمز عبور(کد ملی) می تواند از خدمات کتابخانه استفاده نماید.

3- شرایط عضویت برای اعضای هیئت علمی و کارمندان (رسمی، پیمانی، قراردادی، طرح نیروی انسانی، شرکتی) چگونه است؟

با مراجعه به کتابخانه های تابعه دانشگاه، از بخش امانت کتابخانه فرم مربوطه را دریافت نموده و پس از تکمیل آن توسط کارگزینی یا مسئول بخش محل کار به کتابخانه تحویل دهید و سپس فرم عضویت را پر تکمیل نموده و به بخش امانت تحویل دهید تا فرآیند عضویت توسط کتابدار انجام گردد. پس از عضویت با مراجعه به وب سایت کتابخانه از قسمت ورود با وارد نمودن نام کاربری (کد ملی فرد) و رمز عبور(1 تا 6) می توانید از خدمات کتابخانه استفاده نمائید.

4- شرایط دسترسی به پایان نامه های دانشگاه چگونه است؟

کاربران کتابخانه می توانند با مراجعه به وب سایت کتابخانه (http://10.176.13.8:8080/faces/home.jspx) بعد از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور از قسمت ورود وب سایت کتابخانه، با مراجعه به درگاه های جستجو، در بخش مدارک، جستجوی پیشرفته را انتخاب نموده و با انتخاب نوع ماده (پایان نامه) و جستجو از طریق عنوان، موضوع و یا پدید آور به صورت آنلاین به متن پایان نامه ها دسترسی پیدا کنند. البته دانشجویان تنها به 20 صفحه ابتدایی پایان نامه دسترسی خواهند داشت. در صورت نیاز به اطلاعات کامل پایان نامه با مراجعه حضوری به کتابخانه دانشکده پزشکی می تواند به صورت مطالعه سالنی از نسخه چاپی پایان نامه استفاده نماید.

5- برای تسویه حساب با کتابخانه چگونه اقدام نمائید؟

ابتدا دانشجو با گرفتن فرم تسویه حساب دانشگاه، به بخش امانت کتابخانه های تابعه دانشگاه مراجعه نموده و کارمند بخش امانت جریمه دیرکرد و کتب در دست امانت دانشجو را بررسی نموده و در نهایت توسط مسئول کتابخانه برگه تسویه حساب امضاء خواهد شد.

تاریخ به روز رسانی: 1399/07/12
تعداد بازدید: 3285
 
آدرس : شهركرد، مجتمع آموزشي رحمتيه ، دانشكده پرستاري ، طبقه همكف
كدپستي :8813833435           تلفن :33333226-038
                   دور نگار :33333226-038
                      centlib@skums.ac.ir    
https://centlib.skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1400/09/10
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal