کتابخانه مرکزی
۱۴۰۰/۹/۱۰
درباره ما

1- تاریخچه: این کتابخانه یکی از واحدهای تابعه ی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد است که از سال 1376 فعالیت خود را آغاز نموده است. کتابخانه در فضایی به مساحت حدودا 478 مترمربع در طبقه همکف دانشکده پزشکی واقع در پردیس مجتمع آموزشی رحمتیه فعالیت دارد. این کتابخانه با روند رو به رشد به خصوص در قسمت توسعه سیستم های اطلاع رسانی و راه اندازی سیستم تحت وب آذرسا توانسته است نقش مهمی در ارتقاء سطح علمی دانشگاه و تسریع فرآیند کتاخانه و بهبود ارائه خدمات به کاربران ایفا نماید.

2- جامعه استفاده کننده: جامعه هدف کتابخانه کلیه ی دانشجویان دانشگاه با تمرکز بر رشته های پزشکی، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی، بهداشت و فناوری های نوین در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و تمامی اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان های تابعه شهرکرد در صورت عضویت در کتابخانه مبدأ امکان استفاده از تمامی کتابخانه های تابعه دانشگاه را دارند.

3- چشم انداز: با توجه به رشد روزافزون رشته ها، مقاطع تحصیلی و تعداد دانشجویان کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی بر آن است تا جهت ارتقای سواد اطلاعاتی کاربران و کارمندان کتابخانه، فراهم آوری مجموعه ای حاوی جدیدترین و مناسب ترین منابع اطلاعاتی با توجه به نیاز کاربران، بهبود مستمر خدمات و افزایش فضای فیزیکی تعریف شده سهم خود را در ارتقای افزایش کیفیت و کمیت تولیدات علمی، آموزشی و پژوهشی ایفا نماید.

4- کتابخانه های تحت پوشش: شامل سه کتابخانه دانشکده ای (کتابخانه دانشکده پزشکی و دانشکده دندانپزشکی و دانشکده پرستاری بروجن) و سه کتابخانه مراکز آموزشی درمانی (کتابخانه بیمارستان هاجر، کتابخانه بیمارستان آیت الله کاشانی و کتابخانه بیمارستان ولیعصر بروجن) می باشد.

تاریخ به روز رسانی: 1399/07/12
تعداد بازدید: 10134
 
آدرس : شهركرد، مجتمع آموزشي رحمتيه ، دانشكده پرستاري ، طبقه همكف
كدپستي :8813833435           تلفن :33333226-038
                   دور نگار :33333226-038
                      centlib@skums.ac.ir    
https://centlib.skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1400/09/10
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal